U moru različitih specijalizacija posvetiti se baš jednoj, bez prethodnog iskustva, teška je odluka. Medicinar je odlučio da napravi seriju intervjua o temama koje bi studentima medicine bar malo pomogle u tom odabiru. Ovom prilikom razgovarali smo sa digestivnim hirurgom Doc. dr Dejanom Stevanovićem sa KBC ”Zemun-Beograd”.

Saznajte više

KBC Zemun u čijem sastavu je Bolnica za ginekologiju i akušerstvo nema zaključenih ugovora sa privrednim društvima „Medis Pharama“ i „Care Direct“, niti drugim privrednim društvima čiji je predmet dostavljanje podataka o porodiljama.